Lajmet e fundit

Aktori turk që të gjithë e duan, së shpejti baba për herë të parë/ Bashkëshortja ndan foton e ëmbël me barkun e rrumbullakosur

 

Aktori i njohur turk, Kenan Imirzalioglu do të bëhet baba së shpejti. Bashkëshortja e tij Sinem Kobal është në muajin e tetë të pritjes së ëmbël.

 

Së fundmi Sinem ka treguar për herë të parë barkun e rrumbullakosur duke pozuar për një set fotografik, të realizuar në oborrin e shtëpisë.

 

Aktorja shfaqet e veshur me një fustan rozë të gjatë.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…