Lajmet e fundit

E ka mbajt sekret gjithë këtë kohë/ Ja si duket djali i Jonida Maliqit tani që është rritur

 

Kengetarja e njohur Jonida Maliqi, me ane te postimit te fundit ne rrjetin social ‘Instagram’ ka treguar se Dan po rritet dita dites. Ajo ka publikuar nje video ku shfaqet duke puthur dhe perqafuar te birin.

 

Krah postimit duke treguar se momentet plot dashuri dhe me te bukura i kalon me te birin, Jonida shkruan: “Drita ime”.Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

 

Kengetarja e njohur ka publikuar video te ndryshme me Dan i cili tani eshte nje djale i madh. Ajo shfaqet duke shijuar pushimet e veres 2020 por edhe duke e shoqeruar ate ne kurse te ndryshme.

 

Kengetarja shumicen e kohes e ndan me njerezit me te shtrenjte te saj, mes tyre dhe mamaj