Lajmet e fundit

Benë dhe fejeë me 100 salltanete/ Djali i Ardit Gjebreas lë të fejuarën

 

Por duket se vetëm, dy vite pas fejesës, edhe kjo është një fond i veçantë. Nga ajo që mund të shohim nga rrjetet sociale, Merlin dhe Jon tanimë nuk janë më bashkë. Në profilin e saj në rrjetin social, Merlin largohet nga çdo foto që më ka quajtur Jonin, dhe duhet të thuhet që nuk ishin të pakta, shkruan gazetarja Enida Himaj.

 

Nga ana tjetër ajo ka zgjedhur të mbajë fotot që ka me Anën, motrën e tij. Ashtu si e kemi parë, Merlin gjithashtu ka hequr nga gishti edhe unazën e fejesës, për të bërë vetë djali dhe moderatori dhe zbulimi për ndjekësit e rrjetit social kur ajo po “Po”.DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE…

 

Nga ana tjetër, Jon Gjebrea ka mbyllur “Instagram” – në të vjetrën që kishte foto me të cilën duhej të dilja, dhe duket se në “Instagram” – në zgjedhjen e duhur për të ndjekur vetëm një njohuri të njohur, duke u larguar nga kjo mënyrë nga kjo ndarje pa shumë zhurmë. Ndërkaq dy të rinjtë kanë larguar detyrimin tjetër nga rrjetet sociale.Shty’p ha psiren rek.lamuese me poshte per te lexuar lajmin ne vazhdim.. ↓↓

 

Miqtë e afërt të dyshes janë shumë hermetikë në lidhje me këtë histori, duke mos zbuluar detaje rreth asaj që ka ndodhur mes tyre.
Kujtojmë se, bëni pas fejesës, Jon dhe Merlin dhe niset jashtë shtetit për të nisur një jetë të re, por mesa duket kjo ndarje e ka rikthyer Merlin në Tiranë, dhe për të nisur një punë tjetër në profesionin e saj. Mbetet për të parë nëse kjo është një ndarje përfundimtare, apo një zenkë mes dy dashuruarve.