Lajmet e fundit

E bija e Sabianit pozon sic e ka bërë nëna/ Babin se kam fanatik fare

Advertisement

 

Advertisement

Vajza e këngëtarit të njohur Sabiani, Keisi Medini, shpesh herë bie në sy për postimet në rrjetet sociale ku surprizon ndjekësit e saj të shumtë me fotot se ksi.

 

Së fundmi ajo ka publikuar disa foto e shtrirë në krevat dhe duke pozuar ton pless.

 

E menjëherë pas këtyre fotove, bukuroshja ka publikuar disa foto të tjera “të nx ehta”, ndërsa thekson faktin se i’a ka shkrepur i ati, duke treguar edhe njëherë se Sabiani nuk i ka aspak problem pozat e të bijës.Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0
Advertisement

 

Advertisement