Lajmet e fundit

E duan gjithë shqiptarët si prezantuese/ Ja si dukej para 20-vitesh, e dini kush është…

 

Rudina Magjistari asnjehere nuk mund t’i kaloj kornizat qe ka ka vene vetes para vitesh dhe eshte shume e veshur ta gjesh nje veshje e cila e ka kaluar masen.

 

Qe ne fillimet e karrieres se saj, Rudina eshte kujdesur dhe ka guxuar shume me stilin e saj.Shume prej jush mund të kujtohet Rudina ne emisionet e ndryshme teksa guxonte me veshjen. Eshte shume e natyrshme qe Rudinen apo personazhi te tjeter te njohur ta gjykosh nga veshja qe dilnin ne skene 20 vite me pare.

 

Unë gjithë rrjeti shper pastaj ne komente, kur moderatorja poston foto apo video nga programet e saj.
Ne nje para fotove te publikut te saj kohe, Rudina shfaqi gjate spektaklit “Maratona e Kenges Popullore” dhe me nje veshje shume ndryshe nga ato qe veshin ne studio sot.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Stili i saj ne kohe dhe ne vite, ka ndryshuar shume dhe eshte rifreskuarShty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Keto foto na tregojne se pavaresisht informacion, Rudina ngelet nje nder moderatoret me simptatike te ekranit shqiptar, ju lutemi na ndihmoni qe mirmbajme vetem duke shtypur (mbi foton) qe ndodhi me poshte. Fal