Lajmet e fundit

E mbani mend Gjinon që s’e kapi dot fikun/ Ja si duket sot

 

Mund ta kemi parë me dhjetëra herë dhe nuk jemi mërzitur më këtë film që të mban të mbërthyer pas ekranit. Bëhet fjalë për Gjinon tek komedia “Përralle nga e kaluara”, i cili luante rolin e bashkëshortit minoren të Marigosë?

 

Ka kaluar kaq shumë kohë, por me siguri të gjithë jeni kurioz si duket sot aktori dhe çfarë ka ndodhur me të.Shty’p ha psiren rek.lamuese me poshte per te lexuar lajmin ne vazhdim.. ↓↓

 

Admir Sorra aktualisht jeton në Vlorë. Vite më parë ka jetuar edhe jashtë vendit, ku edhe andej nuk kanë munguar njerëz që e kanë identifikuar me emrin e Gjinos.Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…