Lajmet e fundit

Qenka bërë për t’u martuar/ Shihni sa është rritur vajza e Mira Koncit dhe Shpëtim Saracit

 

Këngëtarja e njohur Mira Konçi prej vitesh jeton së bashku me familjen e saj në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

 

Është një ndër zërat dhe imazhet më të ëmbla të viteve ’90, por sa herë ta shohësh duket se koha ka ndaluar për të. Era Saraçi është vajza e Mira Konçit dhe Shpëtim Saraçit, e cila njësoj si e ëma rezaton një mirësi në fytyrë.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Foto e saj e fundit në Instagram ku ndodhet në Tiranë është pëlqyer dhe shpërndar shumë nga ndjekësit e bukuroshes.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Era u bë vitin e shkuar pjesë e medias shqiptare pas diplomimit të saj në Colby College, në SHBA.