Lajmet e fundit

Skandal i madh/ Sadna dhe Aleku qenkan marrë me miell të bardhë…

Advertisement

 

Byroja e Kon trol lit të Nar koti këve në Indi po punon me shpejtësi në këndin e dr og ës që vjen nga shoëbizi.

 

Byroja ka thirrur për inv esti gim disa nga aktorët shumë të njohur indian si Deepika Padukone, Rakul Preet Singh, Shraddha Kapoor dhe mes tyre janë përmendur edhe emrat e Sara Khan dhe Angad Hasija.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Advertisement

 

Këta të fundit u bënë të njohur në vendin tonë me serialin “Bidaai”. Het imi ka nisur në ind ust rinë e televizionit pasi aktorja Abigail Pande zbuloi 20 emra që i përkasin shoëbizit.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

Mediat kanë kontaktuar me Sara Khan për të mësuar të vërtetën, por ajo ende nuk ka kthyer përgjigje. Madje aktorja nuk është në dijeni të lajmeve më të fundit.

Advertisement
Advertisement