Lajmet e fundit

Unë jam katunare/ Emina Cunmulaj tregon si i shpëtoi fejesës në fshat kur ishte 15 vjec

 

Emine Çunmulaj, modelja shqiptare me famë ndërkombëtare, ka ndarë dje me ndjekësit, në emisioni ‘Historia ime’ disa momente nga jeta e saj.

 

Ndër të tjera, ajo është ndalur dhe tek marrë dhënia me prindërit. Modelja tregoi se prindërit mund ta kishin fejuar në moshën 15-vjeçare por ajo pati g uximin e madh dhe i kundë rshtoi . Më pas, Emina tha se ju kërkoi atyre të largohej jashtë vendit për të ndjekur rrugën e saj në botën e modës.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

“Unë gati sa nuk u fejova në moshën 15-vjeçare sepse në atë kohë kështu martoheshin vajzat dhe nuk i pyeste kush. Thonin ‘ka ardh filani me të pyet për vajzën, është familje e mirë dhe hajde ta fejojmë’.Shty’p ha psiren rek.lamuese me poshte per te lexuar lajmin ne vazhdim.. ↓↓

 

Unë i kam patur prindërit të kujd esshëm dhe deri diku më kanë pyetur, ndryshe nga të tjerët që nuk i pyesnin vajzat e tyre. Me babin kam pasur një mar rëdhënie që isha më e lirshme të flisja disa gjëra që vajzat e tjera nuk i flisnin dot me prindërit e vet.

 

Babi më pyet a ke ndonjë interes dhe i thashë: Bab të lutem… !! Isha vetëm 15 vjeç dhe aty e kuptova që jeta ime do jetë ose në një anë ose në anën tjetër. O do iki të bëj diçka për jetën time o do ngel të bëj një jetë që nuk e dëshiroja!!Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…