Lajmet e fundit

Sa e dashka/ Nusja e Enverit e mbushi me të puthura nipin e tij: Dashuri moj dashuri

 

Rezarta Shkurta është një këngëtare dhe biznesmene shumë e suk sesshme. Ajo përflitet shpesh nëpër media për jetën e saj private dhe marrë dhënien që ka me bashkëshortin Ermal Hoxha.

 

Rezarta është mjaft ak tive në rrjetet sociale, ku shpesh herë ndan me ndjekësit e saj momente nga përditshmëria.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Së fundmi këngëtarja ka postuar një foto me Ermalin i cili shihet duke e puthur në qafë, ndërkohë që ajo bën selfie.Shty’p ha psiren rek.lamuese me poshte per te lexuar lajmin ne vazhdim.. ↓↓

 

“Por fillimisht më lër të bëjë një selfie”, shkruan Rezarta krahas fotos ku të dy shihen në momente int ime.