Lajmet e fundit

Sot paguhet me miliona, por sa para merrte Bieta Sulo kur filloi punë për herë të parë

 

Moderatorja e dashur për publikun, Bieta Sulo tregoi se puna e saj e parë ka qenë në “Top” dhe rroga është parë 350 mijë lekë të vjetra.

 

“Unë jam kam nisur në” Top Channel “para 15 vitesh dhe rroga e parë ka qenë 350 mijë lekë të vjetra”, dhe shprehni Bieta.

 

Kujtojmë se ajo para kohësh është pjesë e pandashme dhe ekranit në “Top Channel”, me emisionin pasdites “Ftesë në 5”.

 

Bieta Sulo feston ditëlindjen: Moderatorja tregon moshën dhe ta dini që nuk i tregon fare vitet që ka – iconstyle.al