Lajmet e fundit

Të dashuruar si në ditën e parë/ Vera Grabocka dhe Timo Flloko shkëmbejnë puthje në buzë si në rini…(VIDEO)

 

Vera Grabocka dhe Timo Flloko janë çifti që na bëjnë të besojmë tek dashuria e vërtetë sepse vitet kalojnë e ata i sheh të dashuruar si ditën e parë.

 

Këtë herë Vera ka vendosur të ndajë publikisht një moment shumë të ëmbël me bashkëshortin. Në videon e publikuar në Instagram çifti shfaqen duke i dhuruar një puthje në buzë njëri-tjetrit…Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

“Dashuria është e vetmja përgjigje”, shkruan Vera krah kësaj videoje që është komentuar nga shumë personazheShty’p ha psiren rek.lamuese me poshte per te lexuar lajmin ne vazhdim.. ↓↓

 

Komenti i Alketës është ai që tërheq më shumë vëmendje. “Timo gati urgjent per export ne Hollywood! Vera thjesht te beje regjine e cmimeve Oscar!”, shkruan moderatorja…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…