Lajmet e fundit

A jeni kuriozë të njihni nënën 95 vjeçare të motrave Libohova?! (Video)

 

Motrat Libohova, Irma dhe Eranda janë dy nga artistet më “big” të muzikës shqiptare.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Por a jeni kuriozë të njiheni me nënën e tyre 93 vjeçare? Ka qenë Eranda ajo që ka postuar një video të saj në Instagram, duke ju uruar të gjithë ndjekësve të saj festën e Pavarësisë.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Eranda i ka kërkuar nënës së saj të recitojë një poezi patriotike dhe duket se ajo se ka bërë dysh fjalën e së bijës.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…