Lajmet e fundit

A ju kujtohet Dilara/ Epo paska marrë burrë shqiptar, ja sa bukur duken krah njëri-tjetrit…

 

Ebru Özkan, apo e njohur te publiku shqiptar si Dilara te seriali turk ”Fate të kryqëzuara”, tash e ca vite është e martuar me aktorin shqiptar.

 

Ebru pas lidhjes disa vjeçare me aktorin shqiptar nga Shkupi, Ertan Shabani, kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë më 3 qershor të vitit 2016.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Dyshja e aktorëve martesën e tyre e realizuan në një festë private, ku të ftuar kishte edhe aktorë shqiptar.
Ebru dhe Ertan, tashmë janë edhe prindër.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Kujtojmë, se Ebru dhe Ertani, janë ndër aktorët më të suksesshëm në Turqi. Ndërkaq, Ertani tashmë është pjesë e njërit prej serialeve më të fundit që është duke u realizuar në Turqi.