Lajmet e fundit

Aleku i nxjerr të palarat Sadnës/ Vetëm me mua i bën ato gjëra ajo…

 

Aktorët Sara Khan dhe Angad Hasija u njohën shumë në vendin tonë nga seriali indian “Bidaai”, ku luanin rolin e Sadnës dhe Alekut.

 

Nga ky serial lindi dhe shoqëria mes tyre që vazhdon sot e kësaj dite. Madje dyshja ka bashkëpunuar për disa projekte, mes tyre ka një video muzikore me titull “Tere Jism”.Në këtë videoklip ata shfaqen në skena të nxehtë, por nëse një jetë reale nuk është më shumë sesa miq.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Në një intervistë të fondit, Angad ka treguar se Sara i ka thënë se ajo skena e punimit i bën vetëm mua dhe pyet tjetër.“Sara më ka thënë që nuk është gati të luajë skena të nx ehta me këdo. Ajo pranon ti bëj vetëm mua mua sepse ndihet rehat. Ne kemi një kim të vecantë ”-u shpreh Angad.Shty’p ha psiren rek.lamuese me poshte per te lexuar lajmin ne vazhdim.. ↓↓

 

Aktori tregoi se shumë fansa dyshojnë se ata kanë një lidhje dashurie prandaj bashkëshortja e tij merr mesazhe të tjera që shkruajnë se nuk duhet të vazhdoni martesat me të.Sadna dhe Alek, të duash fshehur në jetën reale?Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…