Lajmet e fundit

Ilir Shaqiri dhe Emanuela martohen zyrtarisht! Dalin pamjet e para nga dasma

 

Ashtu siç ishte përfolur prej kohësh në media, Ilir Shaqiri dhe Emanuela janë martuar zyratrisht pas më shumë se 20 vjetësh bashkë.

 

Iliri e ka mbajtur ceremoninë sekrete, duke mos u prononcuar në asnjë media dhe duke mos publikuar asnjë detaj në rrjetet sociale. Ndërsa sot, pamjet e para nga dasma kanë bërë xhiron e rrjetit.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Çifti ka zgjedhur ta mbajë ceremoninë në bregdetin e Shqipërisë, në Durrës, me praninë e kryetarit të bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, i cili i ka kurorëzuar.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Dita e dasmës përkon edhe me ditëlindjen e Emanuelës, prandaj besojmë se ka qenë një datë e mirëmenduar nga të dy.Të ftuar kanë qenë familjarët dhe miqtë më të afërt të çiftit.