Lajmet e fundit

Na la me gisht në gojë/ Bleona Qerreti e thotë me të madhe: Mami im do flejë me një amerikan sot

 

Nazmi Qereti, babai i kengetares Bleona Qereti, ka marre nënshtetësinë amerikane, dhe për këtë gjë ajo e bekon Amerikën.

 

Vete Bleona ka publikuar disa imazhe familjare, ku në qendër të vëmendjes janë prindërit.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Pasi babai i saj përfundoi procedurat e nënshtetësisë, Bleona tregoi se nëna e saj është e lumtur dhe shkroi “Ajo do të flejë me një qytetar amerikan sonte!