Lajmet e fundit

“O Mark, të hëngsha buzën!”, Rudina Dembacaj ia shpreh Ish-deputetit Frroku i jep përgjigjen epike (Video)

Advertisement

 

Moderatorja Rudina Dembacaj, e cila është e njohur për postimet e saj të shpeshta në rrjetet sociale, këtë herë ka zgjedhur që të publikojë videon e udhëtimit në Turqi, ku dhe mori propozimin për martesë nga ana e Frrokut.

 

Ky i fundit shihet mjaft i bezdisur nga prania e kamerave, dhe mjaft i tërhequr në krahasim me Rudinën, e cila duket se është e emocionuar pas zbulimit të Kapadokias.

 

Në videon që detajon udhëtimin disa ditor, Rudina, gjatë një darke romantike, dëgjohet kur thotë:

Advertisement

 

“O Mark Frroku, ta hëngsha buzën”. Përgjigja e Frrokut për këtë është epike më pas: “Do i postosh këto gjëra, ke lujt mendsh!”.

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

Ndërkohë që Dembacaj e bindur në aftësitë e saja si vlogere, thotë që patjetër që do i postojë. Dembacaj dhe Frroku prej kohësh kanë nisur bashkëjetesën mes tyre , dhe tashmë duket se do të ketë dhe një dasmë për të kurorëzuar dashurinë e tyre.

Advertisement

 

Shihni videon nga minuta e peste:

Advertisement