Lajmet e fundit

Xhihani që donte Gylserenin ju kujtohet/ Ja kë ka grua në të vërtetë

 

Seriali ‘Fate të kryq ëzuara’ u rrëm beu zemrat e ndjekësve të telenovelave turke. Personazhet kryesore të këtij seriali janë Xhihani dhe Gylsereni.

 

Në serial trajtohen zhvillime interesante ndërsa dyshja fillojnë të dashurohen në njëri tjetrin krejt spontanisht.Shty’p ha psiren rek.lamuese me poshte per te lexuar lajmin ne vazhdim.. ↓↓

 

Emri i vërtetë i Xhihanit është Erkan Petekkaya, ndërsa familja e tij në jetën reale përbëhet nga bashkëshortja e cila quhet Didem dhe djalit Canos.Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…