Lajmet e fundit

E mbani mend Mimozën e Big Brother/ Qenka martuar është bërë nuse shumë e bukur

 

Me siguri ju kujtohet konkurrentja bukuroshe e “Big Brother Albania 2”, Mimoza Krasniqi. Vajza nga Gjakova, rr ëmb eu zemrat e publikut, por pas përfundimit të realityshow-t u largua nga ekrani.

 

Pak kohë më parë ish-banorja prezantoi për herë të parë të dashurin e saj duke postuar një foto krah tij. Së fundmi, Mimoza i ka dhënë fund beqarisë ndërsa në rrjete sociale ka ndarë fotot e ëmbla nga dasma.Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

 

Mimoza ka zgjedhur të veshë një fustan të veçantë jo tradicional, ndërsa ka shijuar në maksimum ditën e dasmës së saj.