Lajmet e fundit

Edi Rama uron Flor Binajn me fjalë zemre/ Të kam fiksim se më imiton bukur

 

Edi Rama përmes një postimi në rrjetet sociale ka uruar sot për ditëlindjen aktorin Florjan Binaj, i cili e imiton tek spektakli i Portokallisë kryeministrin.

 

Rama shkruan se nuk e kupton përse disa politikanë mërziten ku i imitojnë, pasi artistët janë një pasuri e vyer.

 

Postimi i plotë:
FLORJAN BINAJ është një djalë king, me botë të bukur, i talentuar dhe i edukuar, që mes plot talenteve të ekranit të vogël ka spikatur me sozinë time në shfaqjen më popullore e më kreative televizive sipas meje, Portokallia e rekordeve të fri kshme të audiencës televizive!Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Duke i uruar sozisë time gazmore ditëlindjen dhe shëndetin, forcën krijuese e çdo mirësi e mbarësi për veten e për të dashurit e vet, uroj njëkohësisht që energjitë pozitive të Florit e të kolegëve të tij të talentuar të çdo ekrani, ta ushqejnë sa më mirë publikun në këtë kohë posaçërisht sfiduese për të gjithë.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Mos u çudisni nëse një ditë do të kemi një ekspozitë të përbashkët pikturash nga Flor Binaj dhe Edi Rama – News31