Lajmet e fundit

Iku Xhemi, erdhi Eneda: Ka një mesazh për ish kolegen

 

Eneda Tarifa kengetarja shume e dashur per publikun, rikthehet si prezantuese ne sezonin e ri te “Portokallise”.

 

Xhemi Shehu do te zevendesohet nga Eneda pasi ajo deklaroi qe do te largohej nga spektakli i humorit.

 

Gjate intervistes perballe kapiteneve Flori Binajt dhe Xhodes ne emisionin “Shiko kush Luan”, Eneda Tarifa u pergjigj pyetjes qe kishte te bente me tri nga ish-moderatoret e “Portokalli”.

 

Ajo me vetem nje fjale duhet te pershkruante moderatoret nder vite te ketij programi.

 

Tarifa zgjodhi fjalen ‘sharmante’ per Ornela Bregun, fjalen ‘e embel’ per Amarda Tosken ndersa per Xhemi Shehun ajo tha: ‘’Gazmore’’.