Lajmet e fundit

Sa e trishtë/ Aktorja e njohur turke humb burrin papritur: Ishte në lule të rinisë

 

Aktorja turke, Ozgu Namal, po përjeton një moment tepër të vës htirë në jetën e saj.

 

Aktorja, e njohur ne Shqipëri në personazhin e ‘Elif’ në serialin ‘Lugina e Ujqërve, siç raportojnë mediat turke, ka humbur bashkëshortin e saj nga një su lm në zemër.DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE…

 

Namal dhe bashkëshorti i saj Serdal Oral ishin të martuar prej shumë vitesh dhe prindër të dy fëmijëve gjithashtu.Shty’p ha psiren rek.lamuese me poshte per te lexuar lajmin ne vazhdim.. ↓↓

 

Vd ekja e bashkëshortit të Namal duket se është një rastësi e dh imbshme, pasi ajo përjetoi të njëjtin fat si personazhi i saj ‘Elif’ në serialin ‘Lugina e Ujqërve’, ku humbi të dashurin e saj, Ali Candan.