Lajmet e fundit

E ka burrin shumë xheloz/ Po si ja bën Manjola Nallbani

 

Këngëtarja Manjola Nallbani ka qenë e ftuar pasditen e sotme në ‘E diell’. Ajo ka folur për karrierën e saj shumëvjeçare dhe pjesëmarrjet në festival.

 

Ndër të tjera Manjola nuk ka nguruar të flasë për jetën e private dhe raportin me bashkëshortin Sokolin.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Këngëtarja ka tregua se ai në filllim ka qenë xheloz, ndërkohë tani nuk ka nevojë të jetë se e njeh shumë mirë.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

‘Bashkëshorti im është shumë i mençur, (jo se është bashkëshorti im). Ai nuk është as liberal, as konservator. Në fillim ishte xheloz sepse nuk më njihte, tani që më njeh nuk ka nevojë të jetë as njëra e as tjetra se e di kë ka në shtëpi’, tha Nallbani.