Lajmet e fundit

Qenkan në pikë të hallit/ Bieta Sulo dhe Rudina Magjistari i marrin borxh fustanin njëra-tjetrës: Kujt i ri më bukur?

Advertisement

 

Rudina Magjistarit dhe Bieta Sulos u ka ndodhur nje rastesi e cuditshme por edhe e kendshme.

 

Dy moderatoret e njohura te emisioneve te pasdites jane shfaqur ne ekran si cdo pasdite. Ato kane ndare ne rrjetin e tyre social “Instagram” foto me veshjen e dites.

Advertisement
Advertisement

 

Mirepo, te dyja moderatoret kane zgjedhur te dalin ne ekran me fustan te zi duke bere ‘xing’ me njera-tjetren.Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

 

Rudina ka pozuar mjaft e qeshur si cdohere tjeter dhe e ka kombinuar me taka ngjyre roze. Ndersa Bieta shfaqet shume elegante dhe duket nje yll i vertete.

Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

Kjo nuk eshte hera e pare qe shohim rastesi te tilla nga Bieta dhe Rudina.Eshte e veshtire qe te ndajme se cila nga moderatoret duket me bukur. Por ju si mendoni, cila ngjan me mire?

Advertisement
Advertisement