Lajmet e fundit

Se kemi parë ndonjëherë në publik/ Shihni sa shumë është rritur vajza e Alketa Vejsiut

 

Alketa Vejsiu mbetet nje nder moderatoret me te komentuara dhe me te dashura per publikun shqiptar. Ajo eshte treguar gjithmone e rezervuar per jeten e saj private gjate gjithe ketyre viteve ne televizion.

 

Moderatorja gjithmone i ka kursyer edhe fotot me femijet e saj duke i mbajtur ata larg fokusit mediatik.Por Alketa ka bere nje perjashtim pasi ne rrjetin social “Instagram” ka postuar nje foto me vajzen e saj.Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

 

Mami Alketa nuk ka ngurruar t’i beje nje dedikim edhe pse nuk e ka zbuluar te plote portretin e vajzes se saj. Ajo qe bie ne sy eshte se Nikol eshte rritur shume.Krah postimit Vejsiu shkruan: “Mama Keta puthe vajzen tende! Vajza me e bukur, e zgjuar dhe e mrekullueshme qe mund te kisha!”

 

Moderatorja eshte nene e dy femijeve djalit Lionel dhe vajzes Nicole.