Lajmet e fundit

Prezantuesja Alketa Vejsiu ka lekë me thasë/ Si intereson familja, ja si fle rrugëve daja i saj…!

Advertisement

 

E kemi parë shpeshherë në programe televizive teksa ndihmon njerëz në nevojë. Një akt që duhet duartrokitur, por prezantuesja e famshme Alketa Vejsiu ka një të afërm të sajin që prej kohësh endet rrugëve të Korçës, pa shtëpi mbi kokë dhe pa njeri pranë.

 

Rastin në fjalë e sjell Ilir Vrenozi, i cili përmes një postimi në Facebook, ku poston edhe foton e dajës së Alketës, i kërkon kësaj të fundit ta ndihmojë.

 

Postimi i plotë:
Alketa Vejsiu, e bera kete foto per te te kujtuar qe ke nje njeri te gjakut tend ne Korçe qe po vu an…te lutem me dore ne zemer

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

Une e kam patur dhe e kam mik prej vitesh, zoterine ne foto, dakort qe ai des htoi ne jete, edhe eshte fillikat tani dhe i br aktisur, foton e bera nga larg per te mos me pare ai, edhe per te mos u dukur kush eshte, por ti e di shume mire ke burre ne moshe te thyer krejt te brak tisur , ke ne Korce

Advertisement
Advertisement