Lajmet e fundit

Jepet deklarata e fortë dhe tregohen të palarat e Ramës: E dimë çfarë ke bërë, shko kërko azil në Turqi..!!

Advertisement

 

Deputeti Lefter Maliqi, ka reguar përmes një postimi në rrjetet sociale, ku paralajmëron kryeministrin Rama për ndëshkimin e madh që do i japë populli me 25 prill sipas tij.

Lefter Maliqi: Mos i hapni dyert policëve pa ID, kriminelë me uniformë po vrasin dhe grabisin – Abc News

Nga ana tjetër, ai rendit disa faktorë pse qeveria do të humbasë thellë në zgjedhjet e ardhshme.

“Ramziu, në panik nga ndëshkimi i madh i votës së shqiptarëve dhe nga drejtësia pas humbjes.

Nga sot, thotë, në komunikim intensiv me publikun…

Çfarë aktrimi i dal boje, po kush të sheh e të dëgjon më ty o Ditëzi?!

Tepsinë e gërryve me oligarkët, kri min; shqiptarët i mashtrove me shëndetësi e legalizim falas, rend për 100 ditë; popullin e varfërove nga babëzia për pushtet e pasuri.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Qeveria jote është bërë njësh me kri min e oli garkët; taksat i rrite; çmimet i rrite; pagat më të ultat në Rajon; vendin e shpopullove; drejtësinë e kape; institucionet i kape; demokracinë e cungove duke kapur edhe mediet; të varfërit i bur gose; kri minelët i ke rrugëve duke sfiduar shtetin me shpërthime tri toli, vr asje ma fi oze, gra bitje, gjo ba, vje dhje, tra fiqe e tendera korruptiv; vendin e le pa Gjykatë Kushtetuese dhe Gjykatë të Lartë,’ Pol icinë e politizove; vendin e kana bi zove; socialistët i trad htove; Rilindjen e pasurove dhe e korruptove; zgjedhjet lokale i ktheve në kooperativa bujqësore me emërim e pa kompetenca; investime zero etj.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

Ike plaku Mere, kush të duron dhe 5 muaj.

Jetove 7-vjet në parajsë, por pas parajsës të pret …..

Opozita e Bashkuar = 100 mandate.

Mandatin tënd Ramzi, s’ka Perendi që e mbron dhe Zot që se ndëshkon.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

P.S Bën mirë të kërkosh azil në Turqi se edhe po s’te ndëshkoi drejtësia, do të ndëshkojë Populli për mëkatet që u ke bërë qindra mijëra shqiptarëve, duke i marrë pronat, duke i bur go sur, vr arë, aksi dentuar, vjed hur e poshtëruar.

Advertisement

Koha jote mbaroi!

Ah se harrova… Bashkë me ty do zhduket edhe ERTV- ja e mashtrimit.”

Lefter Maliqi: Edi Rama do që të minojë Reformën në Drejtësi, vendi po shkon drejt përplasjes civile – Të Paekspozuarit

Advertisement