Lajmet e fundit

Si pëllumba të dashuruar/ Ardit Gjebrea flet për Anilën: Kur më flet natën ajo te veshi…

Advertisement

 

NA rubrika ‘Ka një mesazh për ty’ tek ‘E diela Shqiptare’ sot kanë qenë motër e vëlla, të cilët kishin 30 vite që nuk flisnin.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Ku vendim ishte marrë nga burri i motrës, i cili nuk ndërronte mendje nga kjo gjë. Arditi si gjithmonë u mundua të ndërmjetësonte të dyja palët duke treguar edhe pak nga historia e jetës së tij të përditshme.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0
Advertisement

 

Ai u shpreh se vendimi i burrave është i pandryshueshëm por ndonjëherë duhet të reflektohet. “Unë marr vendime sigurisht, por janë gratë ato që na bëjnë të reflektojmë. Ne jemi burra, por mua kur më flet Anila në darkë te veshi, ndryshoj mendim dhe mbaj qëndrim tjetër”,-ka thënë moderatori i dashur për publikun.

Advertisement
Advertisement