Lajmet e fundit

‘Të ka qejf ai por ti nuk ia var?, Xhesika tregon të vërtetën e lidhjes me Greg Ramën

Advertisement

 

Gregu, djali i kryeministrit Edi Rama u fotografua mbrëmjen e Shën Valentinit krah moderatores bukuroshe Xhesika Muçaj. Ato u përfolën për një lidhje të cilën më pas të dy e mohuan.

 

Së fundmi Xhesika ishte e ftuar në emisionin “Mos i fol shoferit” dhe moreratorja Rudina Dembacaj nuk ka hezituar ta pyesë nëse marrëdhënia e saj me Gregun është e vërtetë. Moderatorja ka sqaruar se ajo dhe Gregu janë thjesht shokë të mirë duke shtuar se nuk e mbante mend që atë ditë festohej dita e të dashuruarve.DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE…

 

“Jemi miq shumë të mirë. As nuk e dija që ishte Shën Valentin. Ajo është postuar në 15 se kishte kaluar ora 12 e natës. Kam qënë në punë gjithë ditës. Pastaj dolëm me shoqet për darkë. Dhe u mblodhëm një grup shoqëror dolëm dhe kështu. Hodha një selfie pa e menduar dhe kaq”, ka treguar Xhesi.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Advertisement
Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

Rudina nuk e ka lënë me kaq dhe e ka pyetur: “Të ka qejf ai ty dhe ti nuk ia var?”
Mirëpo moderatorja u shpreh se mes tyre nuk ka pëlqime të atilla dhe kanë një marrëdhënie shumë të mirë shoqërore. “Po pse mos t’ja varësh atij? Ai gjithë ai çun i mirë. Por kemi një marrëdhënie shumë të mirë shoqërore”, tha ajo.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Advertisement

Advertisement