Lajmet e fundit

E mbani mend Gymyshin? Aktoren nuk keni per ta njohur tani e tutje pasi ajo ka pesuar nje ndryshim tejet te madhe ne pamje

Advertisement
Advertisement

 

Me siguri e mbani mend Jaseminin, një nga personazhet më të dashur për publikun, në serialin “Shtëpiake të dësh. përuara”. Ky serial u transmetua në vitin 2012 në Shqipëri dhe pati shumë shikueshmëri. Duke qenë se kanë kaluar vite që nga transmetimi i këtij seriali, me siguri jeni kurioz çfarë ka ndodhur me Jaseminin.

 

Aktoren turke nuk do ta njihni me pamjen e re pasi së fundmi ajo ka prerë flokët shkurt fare.Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0
Advertisement

 

Aktorja 40-vjeçare së fundmi përfundoi xhirimet e një seriali e nuk e ka bërë ende të ditur nëse do të rikthehet me ndonjë serial të ri.Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

 

Sa i përket jetës private Jasemin ka deklaruar se është në një lidhje

Advertisement
Advertisement