Lajmet e fundit

Thotë se ka dëgjuar çdo gjë, rrëqeth me rrëfimin fqinja e Klodian Rashës: Ishte i sëmurë i ziu ai, i tha ku të rashë bërtiti dhe pastaj….

Advertisement

 

Fqinja e 25-vjeçarit Klodian Rasha, ka thënë se ai ka bërë de bat me p o li cinë të paktën 10 minuta.DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE…

 

Në një intervistë për për Abcnews, ajo është shprehur se i riu nuk ka bërë asgjë gjatë momentit kur po bënte d eb at me ef ekt iv in, duke shtuar se ka dëgjuar çdo gjë që ka ndodhur në atë moment.

 

“Nuk e pashë ngjarjen, por e dëgjova, isha në shtëpinë time. Në 01.30, dëgjohej një zhu rmë që zi he shin aty poshtë pastaj pas zhu rmë s, kri sma. Dëgjova zërin që bër tiste, siç bër tasin dy njerëz kur zih en. Pas k ris mave, ai thoshte: Ku të ras hë?! Ku të ra shë?! Se ai ka ul ërit me të madhe. B ërt iste djali. Dy po lic ë kanë qenë aty edhe djali’.Shty’p ha psiren rek.lamuese me poshte per te lexuar lajmin ne vazhdim.. ↓↓

Advertisement
Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

Ishte njeri flori, njëri shumë i mirë. Kohët e fundit ka qenë pak i sëmurë, por jo ag re siv, shihte ha llin e vet. Unë s’e di si thonë jo pis to let a… S’ka shanse Klodi me p ist oletë. Debati zgjati 5-10 minuta, me aq sa dëgjova unë.”- ka thënë ajo.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Advertisement

Advertisement