Lajmet e fundit

Upsss/ Fotot që u nxjerrin namin vipave shqiptarë: Ja si dukeshin para shumë kohësh

Advertisement

 

A i mbani mend personazhet e televizionit vite më parë, apo ju ka shkuar ndonjëherë në mendje të bëni një paralelizëm se si kanë qenë ata në të vërtetë?

Një galeri fotosh e botuar në gazetën Shqiptare para 12 vitesh pikërisht në vitin 2008 vjen dhe ju çon pas në kohë, duke ju njohur me personazhet dikur.

Këto fotografi janë shkrepur gjatë natës së “Super Model of the World”, moderuar nga Arbana Osmani dhe të siguruar nga.

Në këtë galeri nuk mund të kalojnë pa u vënë re disa nga momentet më pikante dhe detajet më të papara.

Nga cigarja e Arbana Osmanit e deri tek “mbështetja” që Ermali i jep Amit…

Një cigare antistres për Arbanën

I ka ecur më së miri prezantimi i spektaklit ‘Super Model of the World’ Arbanës, në fakt ashtu si çdo gjë tjetër merr përsipër të bëjë.

Advertisement

Një spektakël i vërtetë plot ngjyra dhe emocion. Por ka edhe Arbana momentet e veta të sikletshme apo të stresit të punës të cilat i kalon si në këtë foto të realizuar nga paparaci ynë….duke tymosur një cigare.

 

 

E pi atë në qetësi dhe pa folur, thjesht duke vëzhguar ambientin dhe duke pritur momentin që duhet të futet në skenë. Përsa i takon look-ut të saj, ka qenë vërtet elegant. Një fustan fin i zi, sigurisht i shoqëruar nga aksesorë të shndrritshëm.

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

Eranda: Rezi, nuk të tradhtoj kurrë!

Gjithmonë e kemi parë të veshur me mjaft shije duke disponuar një garderobë shumë të pasur dhe një finesë që e karakterizon sa herë që del në skenë. Dhe Eranda e ka një sekret.

Ajo që kujdeset gjithmonë për veshjet e këngëtares është stilistja e mirënjohur Rezarta Skifteri, në atelienë e së cilës shkon prej vitesh.

Advertisement

Jo vetëm një stiliste, por edhe një konsulente e përhershme e Erandës, sa herë kësaj të fundit i duhet të marrë pjesë në ndonjë festival, koncert aktivitet artistik apo edhe ndonjë festë familjare apo private qoftë kjo.

Advertisement