Lajmet e fundit

E paska marrë malli/ Rudina Dembacajt i vjen Marku në majë të hundës, hedh foton me ish burrin…VIDEO

Advertisement

 

Aktorja dhe moderatorja e njohur Rudina Dembacaj nisi në muajin qershor të vitit që lamë pas proçedurat e divorcit me babain e vajzës së saj, Aleksandër Varfaj..Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Dyshja u nda me mirëkuptim dhe kanë mbetur miq me njëri-tjetrin, ndërsa pas fillimit të vitit 2020, Rudina bëri publike lidhjen e saj të re me Mark Frrokun.DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE…

Advertisement

 

Rudina nuk ka nguruar në asnjë moment të shprehet për ish-bashkëshortin dhe madje herë pas herë të bëjë edhe ndonjë postim të tij, patjetër me në mes Viktorian.

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

Edhe së fundmi ajo ka ndarë një video të ish-bashkëshortin i cili teksa argëton vajzën e tyre ajo i shprehet: Tregoja mamit o ba..Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Advertisement

Advertisement