Lajmet e fundit

E shoqja humbi jetën vite më parë nga sëmundja e ligë, Stefi Prifti: Kam gjetur sërish dashurinë

Advertisement

 

Në Dhjetor të vitit 2015, u nda nga jeta bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur Stefi Prifti. Ky lajm ishte i bujshëm dhe të gjitha sytë u kthyen nga Stefi.

 

Pak vite më parë iu nda gruaja nga jeta, Stefi Prifti: Kam gjetur sërish dashurinë! Ja çfarë më tha gruaja para se të ikte….Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

7 vite pas këtij momenti të hidhur në jetën e tij, Stefi konfirmon për moderatoren Ester Bylyku, për h erë të parë se më në fund e ka gjetur dashurinë.Ester Bylyku: Në një të ardhme, ndoshta të largët, ndoshta të afërt, a je i hapur për ta gjetur sërish dashurine? Stefi Prifti: Mendoj se e kam gjetur.Ester Bylyku: Kjo do të thotë që Stefin e kemi në një lidhje… Stefi Prifti: Po! Në vazhdim të intervistës në ‘Glamour Zone’, Endri rrëfeu dhe porosinë e fundit të bashkëshortes së ndjerë, e cila i kërkoi të vazhdonte jetën e tij dhe të kujdesej për vajzat.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Advertisement
Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

Ndërkohë, vëllai tjetër,Endri Prifti, ka vite që është ndarë nga gruaja me të cilën ka një djalë. Gjatë kësaj interviste ka rrëfyer momentet më të vështira që ka përjetuar në jetën e tij.Ai është pyetur sesi e kalon një mashkull i dashuruar brengën e ndarjes, teksa është përgjigjur se ndarja kalon duke bërë aventura duke pirë alkool ,duke luajtur bixhoz dhe patuar në krah shumë femra.

Advertisement
Advertisement