Lajmet e fundit

I ka gjithë të mirat në Amerikë/ Këngëtarja shqiptare lë pa fjalë me deklaratën e saj: Mbaroj për grosh unë

Advertisement

 

Ermiona Lekbello këtë të hënë ishte e pranishme në programin ‘ABC e Pasdites’ me moderatorin Ermal Peçi, ku ka folur për jetën e saj mes tre vendeve Shqipëri, Itali dhe Amerikë.

 

Së fundmi ajo ka publikuar edhe këngën për të cilën theksoi se gjithçka është bërë në shijet e saj, pa e vrarë mendjen se çfarë do të thonë të tjerët.

 

Në bisedën me Ermalin u ndalën pikërisht në këtë pikë, ku shqiptarët përgjithësisht paragjykojnë të tjerët që shkojnë jashtë dhe janë të suksesshëm.

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0
Advertisement

 

“Shqipëria është shumë e ngushtë, edhe sikur të ishte mirë do dilja përsëri. Mentaliteti, paragjykimet, njerëzit janë akoma ata të 97-ës. Të gjykojnë të gjykuarit! Për mua thonë: “U bë kjo që hante grosh”, unë akoma vazhdoj i ha!”.

Advertisement
Advertisement