Lajmet e fundit

Në pritje të fëmijës së tretë/ Ja lëvizja e cuditshme e Sara Hoxhës

Advertisement

 

Sara Hoxha do të bëhet së shpejti nënë për herë të tretë. Ajo dhe Ledioni më në fund do të bëhen me vajzë, pas dy djemve.Sara do të jetë sonte e ftuar në emisionin “Më lër të flas” dhe në promon e publikuar ajo shihet e veshur me një fustan të ngushtë, i cili i tregon barkun e rrumbullakosur.DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE…

 

Kujtojmë se kjo është hera e parë që Sara shfaqet në ekran gjatë shtatzënisë dhe nuk pritej ta shihnim në emision, duke qenë se zakonisht personazhet e njohur nuk para preferojnë të dalin në ekran kur janë shtatzënë..Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Advertisement

 

Sara ka folur për shtatzaninë e saj, për marrëdhënien me Ledionin, me Lori Hoxhën, për projektet në televizion e shumë gjëra të tjera.Ndërkohë i ftuari i radhës do jetë Arbër Hajdari, që me siguri me deklaratat e tij dhe pyetjet thumbuese të Donaldit me Romeos do bëjnë xhiron e rrjeteve sociale.Shty’p ha psiren rek.lamuese me poshte per te lexuar lajmin ne vazhdim.. ↓↓

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

Për të zbuluar më shumë gjëra nga dy të ftuarit e sotëm, që janë vërtet specialë, do na duhet të presim deri në orën 21:00, për të parë episodin e radhës së “Më lër të flas”.

Advertisement
Advertisement