Lajmet e fundit

Për gruan e tij nuk lënë gjë pa thënë/ Aktori me origjinë shqiptare i bën të gjithë të flasin me vete

Advertisement

 

Su lmeve të ndjekësve virtualë për bashkëshorten, aktori i njohur turk, Kivanç Tatlitug ua ka kthyer gjithmonë përgjigjen.

 

Pavarësisht se si duket për sytë e tyre, për sytë e tij, ajo është më e bukura.

 

Basak Dizer Tatlitug, bashkëshortja e aktorit të njohur turk, është 43 vjeç, ndërsa Kivanç është 36.

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0
Advertisement

 

Pavarësisht diferencës prej 6-vjetësh, arkitektja duket sikur është në fillim në viteve 30. Dhe për këtë, ajo zbulon edhe sekretin e kësaj rinie që i ka ndaluar.

Advertisement
Advertisement