Lajmet e fundit

Rovena Dilo hap barkun në emision/ U ndava nga balerini 15 vite më i vogël: e doja pak më të madh…!!

Advertisement

 

Rovena Dilo ishte e ftuar në rubrikën “Tani mund të këndosh” tek E Diela Shqiptare, ku gjatë intervistës me Ardit Gjebrean foli për lidhjen e saj me balerinin 15 vite më të ri.

 

Ardit Gjebrea: Ke jetuar dashuri 10 vjet më të mëdha se ty dhe 15 vjet më të rinj se ty. Cila është eksperiencë më e bukur për ty?Rovena Dilo: Nuk krahasohen ndjenjat, nuk kanë lidhje fare. Rovena 20 vjeç dhe 40 vjeç nuk janë e njëjta gjë.

 

Ardit Gjebrea: Në rastin e marrëdhënies 15 vite më i ri, çfarë të tërhoqi më shumë, mos ishte gjë rinia?Rovena Dilo: Rinia është një aset shumë i bukur, por bota është i mbushur me të rinj. Padiskutim që nuk është vetëm rinia, por talent, fuqi krijuese dhe origjinalitet në një artist janë mahnitëse.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Advertisement

 

Advertisement

Ardit Gjebrea: Paraqitja fizike tek një mashkull të tërheq?

Rovena Dilo: Patjetër që më tërheq, është element shumë joshës për çdo femër.

Ardit Gjebrea: Je penduar për ndonjë humbje?

Rovena: Jo unë në përgjithësi nuk pendohem. Jam shumë kokëfortë.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Arditi: Po keq të vjen për diçka

Rovena: Nuk e di, do më vinte mirë që ato 15 vjetët mos ishin 15, por të ishin për shembull 7.

Arditi: Do ishte më jetëgjatë?

Rovena: Do ishte më kollaj

Advertisement