Lajmet e fundit

Sa e ëmbël/ Kjo vogëlushe është një nga prezantueset më të njohura shqiptare: e gjeni dot se kush është

Advertisement

 

Shikojeni mirë foton e mësipërme. Ju ngjan me dikë? Një vogëlushe kaq e ëmbël! Nuk e dimë nëse e gjetët cila është, por po jua tregojmë!

Kiara Tito tells the most embarrassing moment on the screen - TV Mania

Vajza në këtë foto të vjetër nga fëmijëria është moderatorja e njohur Kiara Tito. Ajo ka ndarë herë pas here foto të sajat nga fëmijëria, ndërsa kjo ishte një ndër fotot që s’e kishim parë më herët.

Advertisement

 

Kiara ka ruajtur të njëjtat tipare që kur ishte në moshë të vogël, ndërsa në këtë foto të vjetër shfaqet me balluke dhe flokë të shkurtër, që po ashtu i shkojnë shumë.

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

Të mos ju kishim treguar cila është, do ta njihnit moderatoren?

Advertisement

For two years, Kiara Tito has changed a lot, and this is after a 'big fight'

Advertisement