Lajmet e fundit

Sadija rrëfehet pasi ja mori Shkëlzenin Armina/ Shpëtova, jam mirë në Suedi…!!

Advertisement

 

Pandemia e koronavirusit në gjithë botën ka shtuar kërkesat për mjekë dhe infermierë. Jo të paktë janë ata që po japin një kontribut të çmuar duke u rreshtuar në vijën e parë të luftës me COVID-19.DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE…

 

Një prej tyre është edhe ish-gruaja e Shkëlzen Berishës, Sadije Berisha. Ajo ka nisur punën si infermiere ndihmëse në një prej spitaleve në Suedi, gjë që e ka postuar edhe në rrjetin social Facebook..Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Advertisement

 

Ajo ka postuar një foto, teksa shihet e veshur me kostum dhe sigurisht me maskë, ndërsa shkruan se e adhuron punën e saj të re.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

“APL-gjatë epidemisë. E adhuroj punën time të re”, shkruan Sajdia.

Prej kohësh e tërhequr nga vëmendja e mediave, ish-gruaja e

Sadije Berisha rrëfen ndarjen nga Shkëlzeni: Familja e tij ishte kundër, ja kur nisi kriza –

Advertisement
Advertisement