Lajmet e fundit

Habit Olsi Bylyku i tregon të gjitha: Jam puthur në buzë me kolegun Albano Bogdo dhe jo njëherë

Advertisement

 

Aktori i njohur Olsi Bylyku ka zbuluar për herë të parë se e ka puthur një mashkull. Olsi ka treguar në emisionin ‘Expuls’, në RTV Ora se gjatë xhirimeve të filmit ‘Falco’ një skenë qesharake ka qënë ajo me Albano Bogdon, ku ky i fundit duhet ta puthte në buzë.

 

“E kisha harru… Ajo skena është bërë nja 6 herë. 6 herë në buzë me Albanon. Kur u bë e shtata, fillova duke e pare njëëherë.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Advertisement

 

Bano thashë, avash avash. Se Albano s’e kishte problem, mezi priste skenën. O vlla thashë, me terezi. E bukura është se bëmë 6 dubla dhe morën dublën e parë.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

I kam mbajt buzët mbyllur, i thashë më puth baby kiss. Ai nuk ndalonte, unë ja bëja me sy ik”, u shpreh ai. I pyetur më tej nëse ka pasur ndonjë gricmë homo sek*ualit eti gjatë puthjes, Olsi tha jo.

Advertisement
Advertisement