Lajmet e fundit

”Po të ishte gjallë o baba do festoje 58 vjetorin”, Rudina Hajdari prek me fjalët: I shtrenjti im do të bëj krenar

Advertisement

 

Deputetja Rudina Hajdari, pjesë e Nismës Thurje, ka kujtuar ditën e djeshme babain e saj të tjerë Azem Hajdarin, i cili po të ishte gjallë do të festonte 58-vjetorin.

Advertisement

 

Hajdari ka postuar një foto ku shihet në krahët e babait të saj dhe shkruan se do të bëj gjithçka që ai të ndihet krenar për vajzën e tij.DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE…

Advertisement

 

“I shtrenjti im! Ti sot do të ishe 58 vjeç, dhe unë do të përqafoja fort ashtu siç bëja kur isha e vogël e hidhesha në krahët e tua dhe ndihesha njeriu më i lumtur në botë..Shty’p ha psiren rek.lamuese me poshte per te lexuar lajmin ne vazhdim.. ↓↓

Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

Jam e sigurtë se na sheh nga lart dhe të premtoj se do bëj gjithçka që ti të ndihesh krenar për mua. Më ka marrë malli,” shkruan Hajdari në postimin e saj.

Advertisement
Advertisement