Lajmet e fundit

Rudina Dembacaj bën bashkë Markun dhe Aleksin, ditë plot emocione për familjen

Advertisement

 

Sot ka qenë një ditë e veçantë për Rudina Dembacajn. Moderatorja ka treguar përmes postimit të fundit në Instagram se vajza e saj, Viktoria, dhe fëmijët, mbesat dhe nipi i Markut janë pagëzuar.

 

“Sot ishte ditë shumë e veçantë për familjen tonë të madhe. Pagëzimi i të dy Viktoria-ve, Nardit, Ertës, Amantias, Leos dhe Markut. Falenderoj zotin për këtë ditë”, shkruan Rudina.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Në këtë ditë nuk ka munguar as babai i Viktorias, Aleksi e këtë e ka treguar vetë Rudina me një foto ku ish-bashkëshorti shfaqet duke mbajtur vogëlushen e tyre në krahë.DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE…

Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

Rudina edhe më parë ka treguar se Marku me Aleksin kanë një marrëdhënie shumë të mirë.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Advertisement

Advertisement