Lajmet e fundit

Saimiri mori për nuse Merin/ Alketa Vejsiu niset me pushime, shfaqet si asnjëherë më parë dhe i tregon të gjitha

Advertisement

 

Advertisement

Moderatorja e njohur Alketa Vejsiu pas mbarimit të spektaklit “Love Story” në Tv Klan, ka vendosur të udhëtojë jashtë shtetit drejt vendeve tropikale për të bërë disa pushime relaksuese.

 

Ajo ka ndarë me ndjekësit në rrjetet sociale disa momente nga pushimet e saj në plazh dhe mesa duket po i shijon në maksimum pas 15 javëve intensive me “Love Storyn.Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

Në disa pamje ajo shihet e veshur me këmishë të bardhë, syze, flokë të kapura e pa make up.Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Advertisement

Advertisement