Lajmet e fundit

U gjobit se shkoi në datëlindjen e Bes Kallakut, Monika Kryemadhi ”shpërthen”: Na i mati temperaturën ai sa u futëm, Rama mos të….

Advertisement

 

Pak ditë më parë Drejtoria Vendore e P olic isë Tiranë njoftoi se aktori Bes Kallaku, të ftuarit dhe pronari i lokalit janë gj obitur, si rrjedhojë e shkeljes së masave të Koronavirusit në festën e ditëlindjes së aktorit.

 

Të ftuar në këtë festë ishin edhe presidenti Ilir Meta dhe Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

Kryemadhi ka folur për herë të parë për gjobën që mori e ftuar në “Open dhe tregoi se Bes Kallaku u mati të gjithëve temperaturën në hyrje.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Advertisement

 

“Para se kryeministri të merret me domatet e Bes Kallakut të merret me vi ktimat. Unë kam ndenjur një orë dhe tavolinat nuk ishin më shumë se 10 veta. Edhe këtu 10 veta jemi nuk duhet të gj obitemi. Dashuria për njerëzit është shumë e rëndësishme, nuk kam parë një të sëmurë që e mund sëmundjen vetëm .Bes Kallaku u mati të gjithëve temperaturën në hyrje kështu që mos u shqetësoni. Ishin një familje në çdo tavolinë kështu që s’ka të bëjë fare”, tha Kryemadhi.

Advertisement
Advertisement
Advertisement