Lajmet e fundit

(Video) Monika Kryemadhi shkon për të gatuar në Fier, ia merr edhe këngës dhe kërcen: Hajde dhe moj fierakeja..!!

Advertisement

 

Kryetaren e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi është kthyer në një prej personazheve politikë më aktive në rrjetet sociale. Së fundmi, ajo ka shprehur një “dashuri” për kër cimin dhe këngët.

 

Në një postim në Instastory, Kryemadhi shfaqet duke gatuar se bashku me ish-deputeten Kejdi Mehmetaj, ndërsa këndojnë së bashku këngën e grupit Free Mc- Vish Fustanin me toka”.Shty’p ha psiren rek.lamuese me poshte per te lexuar lajmin ne vazhdim.. ↓↓

Advertisement

 

Vetë Kryemadhi është në krye të listës së kandidatëve për deputetë të LSI në Fierit, ndërsa e dyta është Kejdi Mehmetaj. Përveç Fierit, Kryemadhi udhëheq garën edhe në Tiranë e Elbasan.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0
Advertisement

 

Advertisement