Lajmet e fundit

Ja sa do dëno het Hysnija që v rau burrin e vjehrrën për të takuar dashnorin…!!

Advertisement

 

Një ngjarje tragj!ke ka ndodhur në vitin 2018 në qytetin e Vlorës ku dy persona u gjendën të vr arë. Hysnie Hoxhallari së bashku me Kasëm Pirjasin janë ak uzuar për vra sjen dhe dj egien e Sel kie dhe O lsi Hoxhallarit, nënë e bir.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Vikt imat ishin vje hrra dhe bashkëshorti i 32 vjeçares, e cila kishte një lidhje të fshehur jashtë martesore me Kasëm Pirjasin, 26 vjeç. Në vitin 2018, ku u shfaq në sallën e gjyqit për të rrëfyer kri min, Kasëm Pirjasi u shpreh: “I vr ava se nuk takoja dot Hys nijen”.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Advertisement
Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

Ndërsa Hysnije Hoxhallari ka pranuar se nuk ka gisht në vr asje. “Unë nuk kam gisht në vr asje. Kam fshirë hanxharin dhe njoftova poli cinë se ka rënë zj arr në banesë në orët e para të mëngjesit,”- ka thënë e dashura e v rasësit. Por edhe pas kësaj deklarate prokuroria kërkon bur g përjetë për dy vra sësit

Advertisement
Advertisement