Lajmet e fundit

Eni Cobani ka vde kur trag jikisht! Arditi tro nditet ne emision dhe tregon te verteten

Advertisement

 

Nuk është e para herë që lajme të trishta, tra gjike, dalin nëpër portale për personazhet e njohur publikë. Herë pas here, “vik timat” e lajmeve, të sho kuar nga ky guxim i pafre i disa portaleve.

 

Juristja e njohur, sapo ka nisur rubrikën e saj në “Shihemi në gjyq”, në “E diela shqiptare”, reagoi pas pyetjes së Arditit: “Për ju zonja Eni më kanë pyetur të gjithë, pas një lajmi që ka qarkulluar nëpër portale,që nuk ma nxë goja ta them…”“Guxim i madh, në fakt” – tha Eni për lajmin e fundit: “Unë i falënderoj të gjithë që më kanë shkruar dhe që më kanë pyetur. Siç e shikoni, jam mirë me shëndet.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Advertisement

 

U them të gjithëve që Eni Çobani është gjallë dhe gëzon shëndet të plotë”.Më tej, Eni tha se është në dijeni cila faqe e ka shpërndarë lajmin dhe, edhe pse ka kërkuar që lajmi të hiqet, ende nuk është hequr:Shty’p ha psiren rek.lamuese me poshte per te lexuar lajmin ne vazhdim.. ↓↓

Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

“Kam kërkuar që lajmi të hiqet, por ende nuk është hequr. Ma merr mendja se e di kush e ka publikuar, por s’po them emra publikisht. Nëse nuk hi qet brenda kësaj jave, unë do të jem njeriu i parë publik që do të bëj një kallëzim penal në prokurorinë e Tiranës”, – vazhdoi juristja e rev oltuar duke u bërë thirrje të gjithë portaleve që kanë postuar lajmin e rremë për të..Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Advertisement

Advertisement