Lajmet e fundit

Arbër Hajdari tregon hallet e fëmijërisë/ Mami më vishte si vajzë

Advertisement

 

Ish-opinionisti Arbër Hajdari ishte së fundmi i ftuar në emisionin “Më lër të flas”. Gjatë intervistës me vëllezërit Veshaj, ai tregoi detaje nga fëmijëria e tij.Arbri tha se mamaja e ka veshur si vajzë deri në moshën 2-vjeçare.

 

< img src="https://i.imgur.com/fkJWBXS.jpg" />
Advertisement

Ai gjithashtu zbuloi se ka pasur një fëmijëri të vështirë, për shkak të problemeve serioze me shëndetin.“Deri në moshën 2-vjeçare mami më vishte si vajzë, për shkak se isha pas vëllait edhe prisnin vajzë dhe kishte blerë vetëm gjëra për vajza. Gjatë asaj kohe kam qenë edhe pak pa qejf”.“Kalova një fëmijëri të vështirë. Pata një infeksion, i cili më mori disa vite edhe duke më riskuar jetën. Prindërit e mi më treguan se doktori iu ka thënë se e kam jetë të dytë.

Advertisement

 

Ka zgjatur për 5 vjet si problem”, u shpreh drejtuesi i Fondacionit “Fundjavë Ndryshe”.Arbër Hajdari është një nga njerëzit më ndikues në Shqipëri. Me veprimtaritë e tij humanitare, Abri ka fituar zemrat e njerëzve dhe gëzon simpati të madhe në publik. Eshtë merita e tij absolute, patjetër.Ai e tha pa merak se mamaja e ka veshur si vajzë deri në moshën 2-vjeçare. Pranoi se ka pasur një fëmijëri të vështirë dhe u shfaq i hapur para teleshikuesve.

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0
Advertisement